Kapat

Dil Değiştir:

Hakkımızda
İnşaatın her kaleminde, ulusal ve uluslararası düzeyde, teknolojik yeniliklerden maksimum verim alarak kamu hizmetine her alanda binalar inşaa etmek misyonumuzdur.

Hakkımızda

Hedeflerimiz Hep Yüksekte

1997 yılında Ankara’da kurulan firmamız Emre İnşaat Otomotiv Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, 25 yıldır aynı azim ve kararlılıkla, inşaat dünyasında fark yaratmaya, yurtiçi ve yurtdışında büyük ölçekli projelere imza atmaya devam ediyor.

Yıllar içindeki en büyük motivasyon kaynağımız olan tarafımıza duyulan güven ile süresinde tamamlanan projelerimiz ve yüzde yüz müşteri memnuniyetimiz çıktığımız bu yoldaki en büyük gurur kaynaklarımız oluyor.

Emre İnşaat olarak ülke sınırları ile yetinmeyip Türkiye Cumhuriyeti hükümeti ile Almanya Federal Cumhuriyeti hükümeti arasında Türk firmalarının işçilerinin istisna sözleşmesi çerçevesinde istihdamına ilişkin anlaşma ile Almanya topraklarında Türk işçilerimiz ile yeni projelere başladık. Binlerce Türk işçisine istihdam yaratıyoruz ve ülkemizi başarıyla temsil ediyoruz. Başarı ivmemizi Münih Uluslararası Havalimanı, Göppingen Şehir Hastanesi, Münih Adliyesi gibi pek çok önemli proje ile hızla artırıyoruz.

Deneyimli idari ve teknik personelimiz, teknik ekipmanımız, lojistik gücümüz ve sektörün önde gelen iş ortaklarımız ile üstlendiğimiz her projeye ara vermeden hızla devam ediyor, iş hacmimizi genişletiyoruz. Havalimanı, konut, hastane, adliye, okul, tünel inşaatı gibi birçok farklı alandaki projelerin kaba inşaatını tamamlayan firmamızın geniş bir faaliyet alanı bulunuyor.

Emre İnşaat olarak daha fazla yenilikçi projeye imza atmak, daha geniş bir coğrafyada faaliyet göstermek, uluslararası arenanın öncü firmalarından olmak için emin adımlarla yürüyoruz.

 

MİSYONUMUZ:

İnşaatın her kaleminde, ulusal ve uluslararası düzeyde, teknolojik yeniliklerden maksimum verim alarak kamu hizmetine her alanda binalar inşaa etmek.

VİZYONUMUZ:

Firmamız bünyesinde çalışan herkesin ortak hareket etme kültürü ile, inşaat pazarında öncülük eden, şeffaf ve kaliteli hizmet anlayışıyla birlikte aynı zamanda güven de inşaa etmek.